آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 11 تير 1395 ساعت 16:14   |   کد مطلب: 21113
امام جمعه شهر شهیدپرور مریانج گفت: امروز فتنه خط قرمز نظام جمهوری اسلامی است و دولتمردان نباید طوری رفتار کنند که اجازه سوء استفاده به فتنه گران داده شود.

به گزارش نافع، حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی در خطبه های آیین سیاسی، عبادی این هفته شهر مریانج تصریح کرد: درست است که برخی مسئولان دولت با سران فتنه رودربایستی دارند، اما حق ندارند بر پیشانی کسانی که در کشور آتش روشن کردند؛ بوسه بزنند.

وی اظهار کرد: فتنه گران در ردیف داعش قراردارند زیرا امنیت کشور را به خطر انداخته و مردم را فریب دادند؛ هر چند مردم بلافاصله برگشته و در آغوش انقلاب جای گرفتند.

 حجت الاسلام رستمی خاطرنشان کرد: امیدواریم دولت مقداری عقل و تدبیر به خرج داده  و خط و مرز خود را با فتنه گران روشن سازد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان همدان افزود: دولت به جای اینکه از قوه قضائیه بخواهد افرادی که به سفارت عربستان حمله کردند را معرفی کند؛ وقت خود را صرف خدمت به مردم کرده و مسائل اصلی کشور را که اقتصاد مقاومتی، رکود و گرانی است را ببیند.

حجت الاسلام رستمی اضافه کرد: فلسفه انقلاب خدمت به مردم است و دولت باید پاشنه کشیده در یک سال آخر باقی مانده از عمر خود به این کار بپردازد.

 وی خاطرنشان کرد: آمریکا دشمن قسم خورده ایران است، اما امروز برخی در داخل کشور به شیطان دل بسته و به دنبال بزک کردن چهره او هستند درحالیکه آمریکا و اسرائیل منشا جنایت های بزرگی در جهان هستند.

حجت الاسلام رستمی بیان کرد: خدا کسانی که چهره دشمن را بزک کرده و می خواهند به جوانان بگویند که آمریکا،ف دوست داشتنی است را به راه راست هدایت کند زیرا او هرگز دست از دشمنی با ما بر نمی دارد.

وی گفت: امروز دشمنان به دنبال ایجاد ناامنی در کشور هستند، اما کشور اهل بیت به برکت اهل بیت و رهبری فرزانه و تلاش سپاه و نیروهای امنیتی در آرامش به سر می برد.

حجت الاسلام رستمی با اشاره به روز قدس نیز گفت: این روز از برکات نظام بوده و راهپیمایی روز قدس نشانگر قدرت اسلام است و براساس قرآن، هر مسلمانی وظیفه ایستادگی در برابر ظالم را دارد.

وی با اشاره به اینکه قرآن می فرماید هر مسلمان به هر صورت که بتواند باید جهاد کند، افزود: حضور در راهپیمایی روز قدس، جهاد زبانی است و شعار "نه غزه نه لبنان" در برابر این همه فجایع رخ داده برخلاف اسلام است.

حجت الاسلام رستمی بیان کرد: امروز ثروت نفتی سرزمین حجاز در اختیار طاغوت بوده و کشورهای منطقه از او حمایت می کنند، اما جبهه مقاومت جز ایران حامی ندارد و باید علاوه بر جهاد زبانی به قدر توان به جبهه مقاومت کمک مالی داشته باشیم.

امام جمعه مریانج با اشاره به فرا رسیدن هفته حقوق بشر آمریکایی نیز گفت: این هفته یادآور حادثه 6 تیر و مجروحیت رهبر معظم انقلاب، شهادت شهید بهشتی و حمله به هواپیمای مسافربری ایران از طرف آمریکا است.

حجت الاسلام رستمی با تاکید بر بهره گیری هرچه بیشتر از روزهای باقیمانده ماه رمضان نیز گفت: رمضان ماه خودسازی است و باید از فرصت باقیمانده و همچنین عید سعید فطر بهره گرفت.

 وی بر قرائت فرازی زیبا از صحیفه سجادیه در وداع با ماه رمضان در مساجد، طلب حج در دعاهای رمضان و حضور باشکوه در نماز عید سعید فطرتاکید کرد.

سمیه مظاهری

پایان پیام/م

دیدگاه شما